Kariéra

V případě zájmu o pracovní pozici prosím zašlete Váš životopis s uvenením názvu pracovní pozice na adresu prace@tsssro.cz.

Obsluha CNC frézy - strojírna

požadujeme:

Zodpovědnost, spolehlivost, dobrá pracovní morálka

pozice vhodná i pro absolventy škol ve strojírenském oboru
3-směnný provoz

nabízíme:

Zaškolení v obsluze CNC, pracovní jistotu, dobré platové podmínky, zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, nebo nás navštivte přímo ve firmě TSS, spol. s r.o.

Kontakt: David Jurášek, jurasek@tsssro.cz
tel.: 739 369 460, 495 540 321

Soustružník - strojírna

požadujeme:

Výuční list v oboru
Čtení technických výkresů
Zručnost, spolehlivost, dobrá pracovní morálka

pozice vhodná i pro absolventy škol

nabízíme:

Pracovní jistotu, dobré platové podmínky, zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned

Obsluha CNC frézy – modelárna

vyučení v oboru nepožadujeme
pracovníky zaškolíme
spolehlivost, dobrá pracovní morálka

nabízíme:

pracovní jistotu, dobré platové podmínky, zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned

Modelář, truhlář

požadujeme:

vyučení nebo praxi v oboru
manuální zručnost

nabízíme:

Údržbář – zámečník

kontakt: Tomáš Chudomský, chudomsky@tsssro.cz
tel.: 604 977 543

Obchodník, kooperant

Ukončené VŠ nebo středoškolské vzdělání s maturitou
(přednost mají uchazeči ekonomického nebo strojírenského oboru)
Znalost práce s PC (Word, Excel)
Znalost anglického a německého jazyka (alespoň A1 – certifikát není požadován)
samostatnost
komunikativnost, příjemné vystupování
řidičský průkaz skupiny B

Charakteristika pracovní pozice:
Péče o stávající klientelu
Vytváření nabídek do systému, komunikace se zákazníkem, kooperace odlitků
spolupráce s výrobou
90 % je práce v kanceláři
Práce vhodná i pro absolventy

Nabízíme:
pracovní poměr zpočátku na dobu určitou, později na dobu neurčitou
práci na HPP
plat není závislý na uzavřených zakázkách
nástupní plat: 25000 Kč
pružná pracovní doba
služební telefon
dovolená 5 týdnů
stravenky
1000 Kč za plný odpracovaný fond
Odměna k životnímu jubileu a pracovnímu výročí
Zájemci zašlou životopis na adresu: segetova@tsssro.cz do 28.2.
Pohovory s vybranými uchazeči proběhnou v týdnu od 1. 3. 2018

Mistr / Výrobní dispečer

Co vás čeká:

Vedení obráběcí dílny 30 pracovníků.
Organizace práce (přidělování pracovních úkolů konkrétním pracovníkům a jejich odborné vedení při práci).
Plánování zakázek ve výrobě.
Tvorba výrobní technologie.
Zrychlování výroby a snižování nákladů na výrobu.
Objednávání nástrojů a sledování nákladů za nástroje.
Jednání s dodavateli a výrobní chemie.
Komunikace a řešení výrobních problémů se zákazníky.
Plánování směn.
Zodpovědnost za kvalitu výroby, produktivitu, technický stav strojů a nástrojů, údržbu strojů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Znalost technologie obrábění (soustružení a frézování),
konstrukce a funkce obráběcích strojů (CNC i konvenční soustruh a frézka).
Organizační schopnosti pro vedení podřízených pracovníků.
Cílevědomost, odpovědnost za výrobu, ochota práce přes čas, spolehlivost a samostatnost.
Postupem času Vás čeká tvorba cenových nabídek na obrábění a výrobu nástrojů

Výhodou bude, pokud budete umět:

Znalost používání PC, práce v běžném prostředí MS Windows a Office.
Znalost programování strojů v ŘS Heidenhain.
Řízení týmu více jak 20 lidí pracujících na směny.
Angličtina a Němčina v psané podobě.

Co vám můžeme nabídnout:

Práce na moderních CNC obráběcích strojích.
Možnost zaškolení na 3D CNC souřadnicový měřící přístroj k měření kvality výrobků.
Příspěvek na stravování (stravenky).
5 týdnů dovolené.
Plat dohodou.
Nástup možný ihned.
Mimořádné měsíční, pololetní a Vánoční odměny za odvedenou práci.

Kontaktní osoba:
Jurášek David
+420 739 369 460
jurasek@tsssro.cz

TSS, spol. s r. o.

Za tratí 496
503 46 Třebechovice pod Orebem

Kudy k nám?
+420 495 540 339